Koncert „Prezentacje Chopinowskie Uczestników XVI Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. F. Chopina w ramach obchodów 200 Lat Powiatu Kozienickiego”, odbędzie się 6 października 2010 r. o godz. 19.00 w Kościele pw. św. Krzyża w Kozienicach.
W koncercie weźmie udział dwoje pianistów zagranicznych – uczestników konkursu poprowadzi Konrad Mielnik – prelegent, dziennikarz z Radia Gdańsk. Koncert poprzedzony będzie mszą św. w intencji mieszkańców powiatu kozienickiego – godz. 18.30.

Zapraszają Mazowieckie Centrum Kultury i Sztuki, Starostwo Powiatowe w Kozienicach oraz Parafia pw. św. Krzyża w Kozienicach.

Koncerty odbywają się w ramach projektu „Prezentacje Chopinowskie” organizowane przez Mazowieckie Centrum Kultury i Sztuki w Warszawie. Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Starostwa Powiatowego w Kozienicach.

A.P.