W czwartek 30 czerwca o godz. 18:00 po raz trzeci odbędą się w Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach warsztaty motywacyjne w ramach projektu „Kobiety Kobietom”. Tym razem na to wydarzenie zaproszeni zostali dwaj mężczyźni. Będą to Tomasz Kamel oraz Tomasz Dolski. Poza wspólną motywacją uczestniczki spotkania będą mogły posłuchać trochę muzyki, żeby z dobrą energią wkroczyć w okres wakacji.

Tematy warsztatów to „Jak sprawić, żeby chciało się chcieć” oraz „Od tradycji do współczesności”. Tradycyjnie podczas spotkania będzie można także wesprzeć zbiórkę środków na walkę z rakiem piersi i dofinansowanie badań USG dla kobiet w przedziale wiekowym 18-49 lat.

Bilety na wykłady i warsztaty motywacyjne w ramach projektu „Kobiety Kobietom” dostępne są w kasach Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach. Organizatorem spotkań jest Gmina Kozienice, a partnerami Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka oraz Fundacja Energia-Działanie.