Mediateka - Filia nr 8
ul. Warszawska 29
tel. (048) 366-25-36
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Fanpage na facebooku

 

 

Godziny pracy:

poniedziałek - środa                   9.00 - 18.00

czwartek -                                 9.00 - 18.00

piątek -                                     9.00 - 18.00

sobota -                                    nieczynne

                                                   

 

Obsługa:

Agnieszka Dziuba – starszy kustosz – Kierownik Mediateki
Sylwia Kuczyńska – starszy bibliotekarz


Mediateka jest otwarta dla czytelników od października 2015 roku, będąc pierwszą multimedialną biblioteką w powiecie kozienickim, posługującą się najnowszymi technologiami.

Mediateka zapewnia bezpłatny dostęp do Internetu i WI-FI (komputery, laptopy, tablety, czytniki e-booków), najlepsze profesjonalne kursy językowe i specjalistyczne oraz przyjazną przestrzeń, sprzyjającą rozwojowi!

Czekają na państwa audiobooki, płyty z nowościami i klasyką filmową, komiksy, a także ulubione tytuły prasowe i kolorowe czasopisma w wersji tradycyjnej i elektronicznej!

Naszym celem jest stworzenie przyjaznej przestrzeni wymiany myśli i poglądów, gdzie młodzi ludzie mogą realizować ważne dla nich projekty, a także pogłębiać swoje zainteresowania i pasje! Przeciwdziałamy wykluczeniu cyfrowemu i społecznemu osób starszych, organizując dla nich kursy z obsługi komputera i Internetu.

Mediateka to nie tylko nowoczesne i modne w Kozienicach miejsce – to przede wszystkim ludzie. Wykwalifikowana, doświadczona, otwarta i przyjazna kadra bibliotekarzy i pedagogów. Jesteśmy dla Was każdego dnia oprócz świąt.