W dniach 11-13 września 2023 r. odbędzie się wyjazd studyjny bibliotekarzy Biblioteki Publicznej Gminy Kozienice oraz Partnerów do bibliotek będących beneficjentami programu BLISKO.
Wyjazd odbędzie się w ramach realizowanego przez kozienicką bibliotekę projektu BLISKO pod nazwą "Z biblioteką jak z obrazem - sztuka i tradycja". Dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.
INFORMACJA DLA CZYTELNIKÓW!!!
W dniach 11-13 września (poniedziałek - środa) Biblioteka Główna i Mediateka czynne w godz. 9.00 - 17.00, Filia nr 1 na Osiedlu Energetyki będzie w tych dniach NIECZYNNA.

