Aby czas Świąt Narodzenia Pańskiego

obfitował nie tylko w prezenty,

lecz w Miłość i Radość przede wszystkim,

Aby spotkania przy wigilijnym stole

były okazją do wspólnego przeżywania

historii z Betlejem,

Aby życzliwość, którą darzymy się

w tym magicznym czasie trwała

przez cały rok,

oraz abyśmy,

znaleźli czas na refleksję nad książką,

która cierpliwie czeka pod choinką

 

życzą

Dyrektor Monika Piórecka oraz pracownicy

Biblioteki Publicznej Gminy Kozienice