Serdecznie zapraszamy 24.06.2022 r. na spotkanie autorskie ze Zbigniewem Tomaszem Nowakiem, znawcą roślin leczniczych, popularyzatorem wiedzy z zakresu ziołolecznictwa, apiterapii i zdrowej diety. Wykład odbędzie się o godz. 17.30 w Sali Kameralnej Centrum Kulturalno-Artystycznego (ul. Warszawska 29). Po spotkaniu będzie możliwość nabycia książek z autografem autora (najnowsze bestsellerowe  tytuły, np. "Zioła z polskich łąk", "Apteka natury ma leki na wirusy!", "Domowa spiżarnia zdrowia", a także nabycia produktów firmy "GAL".

 

Zbigniew Tomasz Nowak - znawca roślin leczniczych, od ponad 30 lat popularyzator wiedzy z zakresu ziołolecznictwa, apiterapii i zdrowej diety. Autor ponad 70 książek (w tym wielu bestsellerów), przeszło 1500 artykułów prasowych i kilkuset audycji radiowych o tej tematyce. Ekspert w popularnym programie "Pytanie na śniadanie" w TVP 2. Uhonorowany prestiżowym odznaczeniem "Zasłużonemu - Polskie Towarzystwo Lekarskie", przyznawanym wybitnym osobowościom działającym na rzecz medycyny.

 

Firma "GAL" z Poznania oferuje m.in. miody, produkty pszczele, oleje w kapsułkach (np. z nasion wiesiołka, lnu, czarnuszki) i lecznicze kosmetyki (m.in. na bazie oleju wiesiołkowego dla skóry atopowej, problematycznej).