Serdecznie zapraszamy na spotkanie i promocję książki "Moje najważniejsze 90 minut", której współautorem jest kozieniczanin Emil Kopański.  Spotkanie odbędzie się 8 lipca 2021 r. o godz. 17.00 w CKA.

 

 

Emil Kopański - ur. 1991 r. w Kozienicach. Dziennikarz piłkarski, chociaż już jakiś czas temu wyjechał do stolicy za pracą, to w Kozienicach nadal jest znany i dobrze kojarzony. Zaczynał od zbierania zdjęć i autografów znanych piłkarzy, był redaktorem w lokalnym tygodniku "OKO", współtworzył portal Wirtualne Kozienice a już po wyjeździe do Warszawy kilka lat pracował dla popularnego serwisu Legia.Net piszącego o stołecznym klubie. Dostał również pracę w tygodniku "Piłka Nożna"ale po kilku latach zdecydował się ją opuścić. Od 2016 roku pracownik Departamentu Komunikacji i Mediów PZPN, rzecznik prasowy reprezentacji Polski U-21. Organizuje spotkania, sesje zdjęciowe, umawia wywiady z trenerami, zawodnikami. Od 2016 roku Emil Kopański współtworzy portal Łączy Nas Piłka. Pasjonat niższych lig w Polsce.

 

Jacek Janczewski - ur. 1992 r. w Sejnach. Od 2014 roku pracownik Departamentu Komunikacji i Mediów PZPN oraz dziennikarz portalu Łączy Nas Piłka.