16 i 17 grudnia naszą bibliotekę odwiedzili uczniowie z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Słowikach Starych im. Kazimierza Ośki oraz Szkoły Podstawowej w Jedlni-Letnisku.
Podczas spotkań działo się naprawdę wiele ciekawych rzeczy. Dzieci miały okazję poznać bibliotekę, odkryć jej zakamarki oraz dowiedzieć się, jak funkcjonuje to wyjątkowe miejsce. Nie zabrakło również mikołajkowych zabaw, które wprowadziły wszystkich w radosny, świąteczny nastrój.
Było wesoło, kreatywnie i bardzo kolorowo. Uczniowie z dużym zaangażowaniem uczestniczyli w zajęciach plastycznych, podczas których własnoręcznie pletli skarpetki, świetnie się przy tym bawiąc i rozwijając swoją wyobraźnię.
Dziękujemy za wspólnie spędzony czas, uśmiechy oraz pozytywną energię. Mamy nadzieję, że spotkanie z biblioteką pozostanie miłym wspomnieniem i zachęci do kolejnych odwiedzin.
(grudzień, 2025 r.)

- Mikołajkowo z „Żabkami”
- Czytanie zbliża – Florka uczy, jak rozmawiać o emocjach, trosce i bliskości
- Biedroneczki z wizytą w Bibliotece Głównej
- Wielkanocne Cuda w Bibliotece Głównej
- Bibliotekarz w Przedszkolu – wielkanocne spotkanie z książką w PSP Nr 4
- Wizyta pierwszoklasistów z PSP nr 2 w Kozienicach
- Wielkanoc w 3D – uczniowie z Wólki Tyrzyńskiej tworzyli świąteczne jajka
- Wiosenne spotkanie z książką – uczniowie z Janikowa w bibliotece
- Pożegnanie zimy z klasą 2a z PSP Nr 2 w Bibliotece Głównej
- Wiosenne spotkanie z książką w Publicznym Przedszkolu nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi
- Wiosenne kreatywne warsztaty w bibliotece!
- Motylki z Przedszkola nr 4 odkrywają świat biblioteki
- Magiczne spotkanie z bibliotekarzem w Przedszkolu nr 3
- Wizyta klasy IB w Bibliotece Głównej


















