Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z Michałem Krawczykiem i promocję książki "Kod ze zniżką". Wydarzenie odbędzie się we wtorek 21 września 2021 r. o godz. 17.30 w Sali Wystawowej Centrum Kulturalno-Artystycznego.

Miłość w czasach Instagrama?
Proszę bardzo!

Mitoman, opętany ekolog-truciciel, bibliofil, niewierny artysta, małoletni, senior, wracacz, zdradzacz, wariat, lowelas, maminsynek, oszust plus jeszcze paru innych kandydatów – wszyscy doprowadzili do tego, że Estera Bidet straciła zaufanie do mężczyzn i raz na zawsze przekreśliła swoje marzenia o sukni ślubnej w kształcie syrenki, fascynatorze z woalką i obrączce z cyrkoniami, wsuniętej na palec przez tego najważniejszego.

Czy dziewczynie, która ciągle musi tłumaczyć swojej matce, że jest sześć miesięcy przed trzydziestką, uda się pozostać singielką? A może będzie skłonna dać sobie jeszcze jedną, ostatnią szansę na miłość?

Lekka jak Instastories i pełna humoru komedia romantyczna o tym, że życie potrafi wywrócić się do góry nogami w najmniej spodziewanym momencie.