Pandemia koronawirusa wyjątkowo mocno uderzyła w polskich autorów, którzy mimo wszystko, myśląc o swoich fanach wyszli na przeciw ich oczekiwaniom, tworząc różnorodne projekty, jak chociażby powieść „Prosta sprawa” Wojciecha Chmielarza, która właśnie zamieniła się w serial audio.

Przedstawiciele firmy Audioteka byli pod wrażeniem stworzonego do tej pory dzieła Wojciecha Chmielarza i zgłosili się do autora powieści „Żmijowisko” i „Podpalacz” z propozycją zrobienia audiobooka. Cała sprawa potoczyła się błyskawicznie i już w tej chwili posiadacze aplikacji Audioteki mają dostęp do pierwszych sześciu odcinków serialu audio czytanego przez Krzysztofa Plewako-Szczerbińskiego. A wszystko bez dodatkowych opłat.
Fani twórcy mają przy okazji jeszcze jeden powód do zadowolenia. Wojciech Chmielarz sam przyznał, że powstanie produkcji automatycznie podniosło powagę całego przedsięwzięcia i dopinguje go do dokończenia „Prostej sprawy”. Czytelnikom pozostaje więc czekać na kolejne rozdziały opowieści o gangsterach w małym miasteczku i mężczyźnie, który przybywa się z nimi rozprawić. A teraz w dodatku będą mieli możliwość wyboru bardziej odpowiadającej im wersji.

S.K. (2020)ZAPRASZAMY:

Wersja audio: audtk.com/pl/prosta-sprawa

Rozdziały 1-5: tiny.pl/tbk4b

Rozdziały 6-10: tiny.pl/tb3t4

Rozdziały 11-15: https://tiny.pl/t3xr4

Rozdziały 16-19: https://tiny.pl/7h76r

chmielarz prosta sprawa