Filia nr 6 Biblioteki Publicznej Gminy Kozienice w Ryczywole zaprasza na wakacyjne zajęcia w plenerze. Spotkania odbywać się będą na ryczywolskim ryneczku , w czwartki, w godz. 16.00-18.00 (wyjątek warsztaty 5 sierpnia - piątek).
Serdecznie zapraszamy dzieci wraz z opiekunami, do włączenia się w międzypokoleniowe spotkania na ryneczku Zaplanowaliśmy dla Was duuużo atrakcji. Przed każdym spotkaniem będziemy publikować przypominajkę. Plan wydarzeń może ulec zmianie, ze względu na pogodę lub gości prowadzących zajęcia, ale zawsze będziemy mieli alternatywę. Dlatego zaglądajcie na nasz profil biblioteczny. Będziemy informować o ewentualnych zmianach.
A już w najbliższy czwartek PIERWSZE spotkanie plenerowe Nie może Was zabraknąć!
Zapraszamy!
Zapraszam też do Biblioteki, w nowych godzinach otwarcia. Na miejscu możecie m. in. pograć w planszówki, gry komputerowe, PS3 czy poleniuchować w Kąciku Malucha.

Zapraszamy!