Filia nr 3 BPGK w Stanisławicach z radością informuje o utworzeniu kącika gier i zabaw. Będzie to nowa forma zajęć w naszej bibliotece. Do dyspozycji czytelników są gry logiczne, strategiczne, karciane, przygodowe, edukacyjne lub ekonomiczne.

Gry są udostępniane na miejscu. Warto spróbować i grać, aby przekonać się jak wciąga świat gier. Jest to rozrywka, która może stać się alternatywą dla komputerów, tabletów, telefonów.
Gry planszowe uczą cierpliwości, logicznego myślenia, koncentracji, refleksu, a przede wszystkim kreatywności. To sposób na świetną zabawę połączony ze zdrową rywalizacją, a do tego sporą dozą przyjemności i emocji. Dla najmłodszych, młodzieży i tych starszych czytelników - jednym słowem - dla wszystkich.

Zapraszamy w godzinach otwarcia biblioteki.

D.Ch-D. (2022 r.)