W piątek 15 lipca 2022 r., o godz. 15.00. odbyło się kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki, podczas którego uczestnicy omówili i wyrazili swoje opinie na temat książki Helene Flood pt."Psychoterapeutka".
 
Mąż, wymagający pacjenci, irytacja z powodu przedłużającego się remontu domu – wszystko to składa się na monotonną codzienność bohaterki. Sytuacja zmienia się diametralnie, gdy pewnego dnia Sigurd znika. Mężczyzna miał wybrać się na wycieczkę z przyjaciółmi, ale nie dotarł na miejsce. Na dodatek pozostawił na sekretarce żony wiadomość, w której skłamał co do tego, gdzie się znajduje. Początkowe rozżalenie i złość kobiety, wkrótce przeradzają się w strach o życie ukochanego. Jakby tego było mało, Sarze wydaje się, że ktoś ją śledzi i przestawia przedmioty w jej domu. Gdy wychodzi na jaw straszna prawda o zniknięciu Sigurda, Sara zaczyna wątpić w swoje zdrowie psychiczne.
Czy zajmująca się na co dzień pomaganiem ludziom z problemami psychicznymi kobieta, sama zaczyna popadać w obłęd? O tym, musicie przekonać się sami, sięgając po Psychoterapeutkę.

Psychoterapeutka, zbrodnia i romans. To najlepsze ujęcie powieści Helene Flood.
 
źródło: http://kulturacja.pl/