W dniach 21,22. 09.2012r.odbyło się spotkanie szkoleniowo-integracyjne zorganizowane w Warszawie przez Fundację Orange. Na spotkanie przybyli wolontariusze ze wszystkich Pracowni Orange z całej Polski. Warsztaty spędziliśmy w miłej atmosferze i mogliśmy wymienić się swoimi doświadczeniami. Wspólnie spędzony czas był niezwykle owocny. Mamy nadzieję na wspólną wspaniałą przygodę. Krystyna Pszczółkowska