W dniach 21,22. 09.2012r.odbyło się spotkanie szkoleniowo-integracyjne
zorganizowane w Warszawie przez Fundację Orange. Na spotkanie przybyli
wolontariusze ze wszystkich Pracowni Orange z całej Polski. Warsztaty
spędziliśmy w miłej atmosferze i mogliśmy wymienić się swoimi
doświadczeniami. Wspólnie spędzony czas był niezwykle owocny. Mamy
nadzieję na wspólną wspaniałą przygodę.
Krystyna Pszczółkowska