Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Puszcza Kozienicka” było organizatorem konkursu pt. „Kobieta na planecie Ziemia”.
Jego celem było budowanie kapitału społecznego poprzez aktywizację mieszkańców, promowanie wzrastającego udziału kobiet
w życiu społecznym oraz propagowanie postawy zaangażowania i łączenia życia osobistego z aktywnością społeczną i zawodową.
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło 15 listopada, a uroczyste wręczenie nagród 18 listopada w Bibliotece Publicznej w Kozienicach,
gdzie zorganizowano wystawę prac plastycznych. Komisja Konkursowa spośród wszystkich nadesłanych prac nagrodziła dziewięć w 3 kategoriach wiekowych (7-10, 11-14, 15-18 lat) za I, II i III miejsce oraz przyznała sześć wyróżnień:
W KATEGORII WIEKOWEJ 7 – 10 LAT:
I miejsce – Adrian Ośka
II miejsce – Paweł Knyt
III miejsce – Anna Ośka
Wyróżnienia: Zofia Lewandowska, Wiktoria Molendowska
W KATEGORII WIEKOWEJ 11 – 14 LAT:
I miejsce – Damian Cieśla
II miejsce – Klaudia Bogumił
III miejsce – Paweł Szostek
Wyróżnienia: Agata Piątkowska, Paulina Skrzypczak
W KATEGORII WIEKOWEJ 15 – 18 LAT:
I miejsce – Karolina Malinowska
II miejsce – Tomasz Wójcik
III miejsce – Mateusz Bartosiewicz
Wyróżnienia: Bartosz Kluczek, Ewelina Krawczyk
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a laureatom gratulujemy.