Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Puszcza Kozienicka” było organizatorem konkursu pt. „Kobieta na planecie Ziemia”.

Jego celem było budowanie kapitału społecznego poprzez aktywizację mieszkańców, promowanie wzrastającego udziału kobiet

w życiu społecznym oraz propagowanie postawy zaangażowania i łączenia życia osobistego z aktywnością społeczną i zawodową.

       Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło 15 listopada, a uroczyste wręczenie nagród 18 listopada w Bibliotece Publicznej w Kozienicach,
gdzie zorganizowano wystawę prac plastycznych. Komisja Konkursowa spośród wszystkich nadesłanych prac nagrodziła dziewięć w 3 kategoriach wiekowych (
7-10, 11-14, 15-18 lat) za I, II i III miejsce oraz przyznała sześć wyróżnień:


W KATEGORII WIEKOWEJ 7 – 10 LAT:

I miejsce – Adrian Ośka

II miejsce – Paweł Knyt

III miejsce – Anna Ośka

Wyróżnienia: Zofia Lewandowska, Wiktoria Molendowska

W KATEGORII WIEKOWEJ 11 – 14 LAT:

I miejsce – Damian Cieśla

II miejsce – Klaudia Bogumił

III miejsce – Paweł Szostek

Wyróżnienia: Agata Piątkowska, Paulina Skrzypczak

W KATEGORII WIEKOWEJ 15 – 18 LAT:

I miejsce – Karolina Malinowska

II miejsce – Tomasz Wójcik

III miejsce – Mateusz Bartosiewicz

Wyróżnienia: Bartosz Kluczek, Ewelina Krawczyk


Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a laureatom gratulujemy.